Informacje Sprzęt

Instalacja nawigacji na telefonie komórkowym i jej funkcjonalność

Nowe telefony wyposażone mogą być już w najlepszą dostępną obecnie nawigację satelitarną. Jeśli jednak nawigacja wildfire która znajduje się na telefonie komórkowym nie spełnia naszych oczekiwań to zawsze możliwe jest skorzystanie z profesjonalnych rozwiązań i pobranie nowocześniejszej aplikacji bezpośrednio na swój własny telefon komórkowy.

W zasadzie nawigacja satelitarna może być pobrana na kilka sposobów. Możliwe jest skorzystanie z podanego przez nas adresu, który wpisać należy bezpośrednio w przeglądarce internetowej swojej komórki, jak również wysłanie sms –a pod podany numer. W wiadomości, którą otrzymamy dostępny będzie link, za pomocą którego od razu możliwe jest pobranie oprogramowania bez konieczności przeszukiwania zasobów sieci.

Prosta instalacja oprogramowania

Sama instalacja jest wyjątkowo prosta, możliwe jest zainstalowanie nawigacji nie na samym telefonie a po prostu na karcie pamięci, co może ułatwić przeniesienie jej na inne telefony komórkowe. Sama aplikacja jest oczywiście bezpłatna. Jeśli użytkownik ma już zainstalowane podobne oprogramowanie to istnieje możliwość usunięcia go od razu przy instalacji nowego, w celu zaoszczędzania miejsca na dysku. Zwykle nawigacja w telefonie to dla wielu z nas typowa nawigacja piesza, ale dzięki temu oprogramowaniu może się to znacząco zmienić.

Piesza nawigacja

Nadal możliwa jest nawigacja piesza, ale już jest ona wzbogacona o możliwość zaplanowania swojej trasy z wykorzystaniem środków komunikacji miejskiej. W wygodny i prosty sposób można się dzięki temu dostać na miejsce. Telefonu komórkowego można użyć od razu także do zakupienia biletów komunikacji miejskiej co także jest dosyć wygodnym rozwiązaniem. Co ważniejsze nawigacja n95 może być z powodzeniem wykorzystana jako pełnoprawna nawigacja samochodowa. Wiele opcji, które posiada opisana aplikacja jest nie dostępna nawet w najlepszych zestawach nawigacji samochodowej. Jak na razie skuteczne omijanie tworzących się korków możliwe jest tylko z wykorzystaniem tej właśnie aplikacji. To jak działa można z powodzeniem sprawdzić korzystając ze strony internetowej, także za pomocą komputerów osobistych.