O specjalnej pożyczce na zakup samochodu słów kilka
Porady

O specjalnej pożyczce na zakup samochodu słów kilka

Zakup samochodu można sfinansować w bardzo różny sposób. Wiele osób wybiera kredyt bankowy. W coraz większej liczbie banków możliwe jest uzyskanie specjalnego kredytu samochodowego. Jest to opcja, która naprawdę bardzo się opłaca.

Dlaczego warto zdecydować się na specjalny kredyt samochodowy?

Pożyczka na samochód jest rozwiązaniem o wiele bardziej korzystnym niż na przykład zwykły kredyt gotówkowego. Zaletą pożyczki udzielanej na zakup samochodu jest przede wszystkim niskie oprocentowanie. W chwili obecnej można uzyskać pożyczkę samochodową z oprocentowaniem wynoszącym od 2,99 procent. RRSO tej pożyczki to tylko 9,12 procent. Koszt pożyczki jest więc naprawdę bardzo niski. Taką pożyczkę na samochód można uzyskać na przykład w Santander Consumer Multirent.

Samochody, które można kupić za pieniądze z pożyczki

Niskie oprocentowanie to nie jedyna zaleta pożyczki na samochód. Kolejna zaleta dostępnej w Santander Consumer Multirent to możliwość zakupu bardzo różnych aut. Klienci, którzy otrzymają pożyczkę mogą nią sfinansować zarówno zakup nowego, jak i używanego samochodu. Warto też wiedzieć, że używany samochód może zostać zakupiony w komisie lub od osoby fizycznej. Można kupić również samochód sprowadzony z zagranicy.

Jakie formalności?

W przypadku specjalnej pożyczki samochodowej formalności trwają naprawdę bardzo krótko. Oczywiście niezbędne jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Z tym jednak nie powinno być problemu, gdyż SCM dopuszcza możliwość łączenia dochodów wielu osób. Do tego osoby te nie muszą być ze sobą spokrewnione. Do tego bank ten akceptuje bardzo różne źródła dochodów, również te, które potencjalny pożyczkobiorca uzyskuje za granicą. Jak więc widać, warunki udzielania pożyczki przez Santander Consumer Multirent są dla klientów bardzo korzystne.

Doskonałym sposobem na sfinansowanie zakupu samochodu jest specjalna pożyczka samochodowa. Niskie oprocentowanie nominalne i RRSO sprawia, że oferta Santander Consumer Multirent jest jedną z bardziej atrakcyjnych na rynku.