Informacje Oprogramowanie

Co musi mieć telefon komórkowy

Telefon komórkowy jest to sprawa całkiem indywidualna. Dla jednego wystarczy zwykły aparat telefoniczny, który może mieć nawet dziesięć lat. Właściciel oczekuje od niego tylko tego, aby móc wysyłać smsy oraz wykonywać połączenia telefoniczne. Większość ludzi widzi w telefonach jednak coś więcej niż urządzenie do komunikowania się z innymi.

Niektórzy uważają telefon jako miarę zamożności, inni znowu nie zwracają na to uwagi, ale niemal każdy chce mieć komórkę z najwyższej półki, której cena niejednokrotnie przekracza wartość niezłego laptopa. Dla przykładu Samsung i9000 kosztuje bagatela 1400zł, co równa się jednomiesięcznej pensji wielu tysięcy polaków, a któż chciałby pracować cztery tygodnie tylko po to, aby kupić sobie telefon komórkowy?

Telefon HTC Diamond

Proszę mi uwierzyć, że są tacy ludzie. Komórka taka jak htc diamond musi posiadać niezbędne gadżety. Oczywiście telefon komórkowy bez aparatu fotograficznego o wysokiej rozdzielczości jest nie do przyjęcia. Zdjęcia muszą wychodzić zawsze idealnie. Lampa błyskowa również jest koniecznością, by fotografie robione nocą także oddawały piękno chwili. Młodzi ludzie od telefonu oczekują także wielu aplikacji, które mogą pomóc w szkole. Konieczny jest więc jakiś program do pisania typu Word, kalkulator naukowy. Mile widziane są także aplikacje takie jak kompas. Samsung wave ma w sobie również funkcję nawigacji satelitarnej, więc z jego pomocą można przemieścić się z dowolnego punktu do innego miejsca. Jest to o tyle wygodne, iż nie trzeba zawsze pamiętać o GPS.

Odtwarzacz muzyczny

Również przydatny jest odtwarzacz muzyczny, dzięki czemu ulubionej muzyki można słuchać wszędzie tam, gdzie ma się przy sobie telefon. Dobrym rozwiązaniem jest także wgrany odtwarzacz filmów co pozwala zabić nudę podczas długich podróży samochodem lub pociągiem. Samsung Monte doskonale sprawdza się w tym aspekcie, gdyż jego Duzy ekran pozwala dostrzec wszystkie szczegóły. Najwięcej do zaoferowania, jeżeli chodzi o oprogramowanie ma Iphone, w jego sklepie dostępne są tysiące aplikacji, z których wiele jest darmowych, myślę jednak, że aplikacje android zbytnio nie odstają i równie dobrze sobie radzą na telefonach komórkowych.