Informacje Oprogramowanie

Marzenie każdego nastolatka

Gadżety elektroniczne pozwalają młodym ludziom pokazać swój status społeczny. Dobry telefon, kosztujący sporo pieniędzy może pokazać, że nastolatek ma sporo pieniędzy i może uważać się za kogoś lepszego od innych. Nokia x3 może sprawić, że poczuje się lepiej i będzie doceniany przez znajomych, którzy również mają bardzo drogie i wypasione telefony komórkowe.

Wielu młodych ludzi jednak nie stać na telefony, które kosztują tysiąc lub więcej złotych, dlatego muszą z nich zrezygnować co może być powodem ich roztargnienia, bo przecież nikt nie będzie chciał się z nimi kolegować, jeżeli przyjdą z telefonem bez kolorowego wyświetlacza i mnóstwa aplikacji.

Telefony

Marzeniem takich wielu młodych ludzi jest Samsung galaxy s, który można nazwać multimedialnym kombajnem. Jest to telefon, któremu nic nie brakuje, a za jego pomocą łatwo można wzbudzić zazdrość wśród rówieśników. Jednak oczekiwania gimnazjalistów nie kończą się tylko na telefonie. Przecież, gdyby zaprosili znajomych do domu też muszą się czymś pochwalić i nie ważne czy będzie ogromny telewizor na ścianie czy cztery przenośne komputery. Najważniejsze, aby sprzęt był markowy i drogi. Z pewnością projektory spełniłyby wymagania młodych ludzi, gdyż obraz za ich pomocą może być wyświetlany na całej ówcześnie przygotowanej ścianie, a tak wielkiemu obrazowi nie może się równać żaden telewizor.

Telewizor

Wiadomo, że jeszcze lepiej, jak młody człowiek miałby w swoim pokoju czterdziesto calowy telewizor a do niego najnowszą konsolę Playstation lub Xbox 360 oraz mnóstwo oryginalnych gier, przy których można spędzać czas z przyjaciółmi. Wraz z gwałtownym rozwojem rynku elektroniki całkowicie zmieniło się podejście nastolatków do życia. Zamiast rozmawiać o sporcie, ważnych wydarzeniach wolą oni przegadać długie godziny o grach oraz o tym, czy ich komputery spełnią dla Windows 7 wymagania czy może są za słabe na takie nowości w oprogramowaniu. Zjawisko to jest o tyle niebezpieczne, że młodzi ludzie zażywają coraz mniej ruchu i zamiast na boisku spędzają czas przed komputerami i konsolami.