Porady

T-shirt w nowym wydaniu

T-shirt w nowym wydaniuPodkoszulek jest dobry nie tylko dla młodych dziewczyn. Jest uniwersalny, pasuje także trochę starszym paniom. Co więcej, można go nosić nie tylko z dżinsami.

Klasyka

Nie ma bardziej uniwersalnego podkoszulka jak ten w białym kolorze. Biały klasyk śmiało można łączyć z marynarką, gdy chcemy wyglądać elegancko. Pasuje nie tylko do dżinsów, ale także do ołówkowej, szarej spódnicy.

Kolorowy

Wiele Polek unika kolorowych ubrań. Tymczasem T-shirt w żywym kolorze sprawdzi się na urlopie. W dobrym stylu są podkoszulki z nadrukami lub aplikacjami. Aby podkreślić nieformalny charakter stylizacji, warto postawić także na podkoszulek z napisami. To świetna okazja, aby w ten sposób zamanifestować swoje sympatie czy wyrazić poglądy. Nadruki i aplikacje mogą być bardzo zabawne. Na czas urlopu, gdy chcemy odpocząć od formalnych stylizacji, chowamy do szafy czarne koszulki. Wybieramy te w mocnych kolorach: zielone, żółte czy różowe. Nie bójmy się żywych kolorów.

Granatowy

Latem sprawdzi się lepiej niż czarny T-shirt. Jest uniwersalny, pasuje na wiele okazji w zależności od tego, z czym go połączymy. Na spotkanie ze znajomymi pasuje do dzianinowej spódnicy i dżinsowej kurtki. Ale w połączeniu z klasycznymi dżinsami w ciemnym kolorze i białą marynarką, jest odpowiedni także do pracy.

Szary

Szary T-shirt może być bardzo atrakcyjną częścią garderoby. Trzeba jednak postawić na koszulkę, która ma przynajmniej jeden ozdobny detal. Uatrakcyjnić go mogą między innymi zabawne nadruki, które lubi naprawdę wiele kobiet. Hitem sezonu są szare podkoszulki z błyszczącą aplikacją z cekinów. W ogóle mile widziane są wszelakiego rodzaju aplikacje.

Kariera T-shirta zaczęła się lata temu. Okazuje się dzisiaj, że jest to uniwersalny element damskiej garderoby, który sprawdza się, gdy na urlopie czy w podróży potrzebny jest nam wygodny strój. Jest świetny zarówno dla córki, ale także dla mamy. Można go nosić nie tylko z denimowymi spodniami. Nie musi też być tylko biały lub czarny, latem postawmy na kolory.