Informacje Sprzęt

Najlepsza nawigacja

Wielu użytkownikom gps w telefonie kojarzyć może się z raczej mało profesjonalnym i nie specjalnie precyzyjnym oprogramowaniem, które może okazać się nawet mało pomocne w sytuacji kiedy znajdziemy się w obcym mieście. Niektóre programy tego typu mogą mieć nawet problemy z lokalizacją miejsca przebywania użytkownika co zwykle czyni je bezużytecznymi.

Inaczej jest jednak w nowoczesnych telefonach komórkowych takich jak htc nawigacja. Tutaj nawigacja to w pełni profesjonalne oprogramowanie znacząco przewyższające typową nawigację samochodową. Aby się do takiej nawigacji przekonać warto zajrzeć na jeden z serwisów internetowych, gdzie nawigacja na androida dostępna jest za darmo, do przetestowania.

Przeglądarka internetowa

Do jej uruchomienia wystarczy tylko i wyłącznie przeglądarka internetowa podobnie jak ma to miejsce z mapami Google. Jednym z takich serwisów jest bez wątpienia korkostrefa, gdzie możliwe jest także pobranie aplikacji na swój telefon komórkowy. Naszym zdaniem jest to najlepsza nawigacja z powodów które przedstawimy poniżej. Po uruchomieniu strony internetowej, użytkownik zobaczy mapę, do złudzenia przypominającą tą, którą znamy z map Google, aczkolwiek jest to mapa o wiele bardziej praktyczna i użyteczna dla kierowców. Wzbogacono ją o funkcje których próżno szukać na innych mapach, a mianowicie możliwe jest sprawdzenie w jakich miejscach tworzą się korki.

Prace remontowe

Oczywiście jest to możliwe w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą zobaczyć gdzie aktualnie prowadzone są także prace remontowe, a nawet kontrole drogowe, nie mówiąc już o umieszczeniu fotoradarów. Co więcej wszystkie te informacje wykorzystywane są do efektywnego obliczania trasy przejazdu, która chce pokonać kierowca. Aby móc z tych zaawansowanych funkcji skorzystać, wystarczy zainstalować darmowe oprogramowanie na swoim telefonie komórkowym. Można to zrobić po uprzednim przetestowaniu mapy na stronie internetowej, aczkolwiek największą jej zaletą jest to, że wszystkie zmiany nanoszone są dynamicznie, tak więc kierowca może być pewien, że zawsze pojedzenie najlepszą z możliwych w danym momencie tras.