Porady

Wybieramy modną biżuterię

Wybieramy modną biżuterięPiękną biżuterię kochają wszystkie kobiety. Modne bransolety, naszyjniki i kolczyki to, które mocno lśnią. Co warto więc wybrać?

Efektowne bransolety

Hitem są metalowe, grube bransolety. Można je nosić zarówno do eleganckich kreacji jak i do dżinsów. Ale tego typu bransolety nie wyglądają dobrze na każdej ręce. Odradzamy je paniom, które mają grubsze nadgarstki. W ich przypadku lepsze będą modele bardziej delikatne, na przykład cienkie bransoletki. Aby jednak były na topie, warto  wybrać te wysadzane cyrkoniami. Na grubszym nadgarstku ładnie prezentują się także cienkie łańcuszki. Dodatkowy bonus: ręce będą wydawać się bardziej szczupłe.

Kolczyki wysadzane kamieniami

Na topie są zarówno ozdobne, długie kolczyki, które sięgają do połowy szyi, ale też delikatne sztyfty. Koniecznie muszą być ozdobione kamieniami; czy będą one naturalne czy sztuczne, nie ma znaczenia. Ważne jest tylko jedno: kolczyki mają się błyszczeć jak prawdziwe szafiry, rubiny i diamenty. Kolczyki mogą być srebrne lub złote. Kolczyki z kamieniami są idealne dla kobiet w każdym wieku. Szczególnie powinny wybierać te panie, które mają już pierwsze zmarszczki. Pięknie błyszczące kamienie rozświetlają skórę i odwracają uwagę od zmarszczek.

Duże naszyjniki

Najlepsze są te bardzo wyraziste. Mogą być wykonane z kolorowych kamieni lub błyszczących elementów. Nie polecamy ich do ubrań we wzory – do tych lepsze będą bardziej delikatne naszyjniki. Duże i wyraziste naszyjniki doskonale za to sprawdzają się przy jednokolorowych sukienkach. Wybierając taki duży i wyrazisty naszyjnik zrezygnujmy już z innej biżuterii. Będzie on na tyle mocnym akcentem stylizacji, że nie potrzebuje już żadnej konkurencji.

Błyszcząca biżuteria, a więc ta wysadzana kamieniami jest idealna dla każdej kobiety. Jest dobra także dla dojrzałych kobiet. Odbijające się w kamieniach światło rozświetla skórę i spłyca zmarszczki. By jednak osiągnąć dobry efekt kobiety dojrzałe powinny raczej stawiać na delikatną biżuterię. Długie kolczyki, masywne bransolety i duże naszyjniki sprawią, że będą wyglądać śmiesznie.