Sprzęt

Telefon czy komputer?

Doskonały telefon, który daje możliwość szybkiego połączenia się z siecią i łatwego dostępu do poczty, to nokia c6, który umożliwia nam bardzo szybki kontakt z przyjaciółmi. Nie jest to jednak poręczny telefon, który umożliwi nam jedną ręką wybranie numeru czy napisanie wiadomości tekstowej, ponieważ klawiatura jest wysuwana w bok, czyli automatycznie musimy mieć obie ręce wolne, gdyż inaczej nie napiszemy wiadomości.

Jest to, zatem bardzo ciekawy telefon, ale nie dla każdego, ponieważ ktoś, kto czasem musi użyć jednej ręki, żeby napisać wiadomość, nie będzie w stanie tego zrobić. To telefon do użytku dla kogoś, kto nie prowadzi własnego biznesu i ma czas, żeby napisać wiadomość tekstową, przy pomocy obu rąk.

Elegancki telefon

Piękny telefon ze szklanym wyświetlaczem dotykowym, to nokia c7. Jest to telefon, którego możemy używać w każdej sytuacji. Dla ludzi, którzy chętnie się łączą z serwisami społecznościowymi, to telefon wręcz idealny, ponieważ ma on wbudowaną możliwość szybkiego łączenia się z nimi. Naturalnie nie każdy ma ochotę się szybko łączyć z facebookiem czy innym portalem, dlatego nie wszyscy będą nim zachwyceni. Telefon ten daje możliwość nagrywania filmów, w jakości hd, oraz wykonywanie doskonałych zdjęć, aparatem, posiadającym osiem megapikseli. Posiada także trzy ekrany główne, które możemy sobie dobierać, według własnego uznania.

Przenośny komputer czy telefon?

Fascynujący telefon, który bardziej przypomina komputer niż telefon, to nokia e7. Jest o niezwykły, ponieważ może przybrać kształt miniaturowego komputera. Posiada on wiele przydatnych funkcji, takich jak możliwość odbierania poczty prywatnej oraz służbowej, na tym samym ekranie. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ odbieramy e-maile w czasie rzeczywistym, czyli jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kontrahentami. Możemy tworzyć dokumenty w wordzie oraz odczytywać dokumenty zapisane w formacie pdf. Nokia e7 to mobilne biuro, które umożliwia nam załatwianie spraw, nawet z dala od właściwego biura. Czyli innymi słowy, mamy wszystko pod kontrolą.