Porady

Ubezpiecz swój samochód i śpij spokojnie!

Ubezpiecz swój samochód i śpij spokojnie!Obecnie poruszanie się samochodem osobowym po drogach publicznych niesie ze sobą wiele ryzyk. W dodatku wzrost przestępczości i skala kradzieży pojazdów nie pozwala spać spokojnie ich właścicielom.

Warto pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu, poza ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, które zrekompensuje powstałą szkodę z Twojej winy lub w przypadku kradzieży Twojego pojazdu.

Polisa warta zainteresowania

Ubezpieczenie AC chroni Cię od wielu zdarzeń z Twoim udziałem. Nierzadko jest jedyną możliwością uzyskania odszkodowania w przypadku zdarzenia z udziałem zwierzyny leśnej, która wyskoczy nam na drogę. Bardzo trudno uzyskać w tym przypadku odszkodowanie od zarządcy drogi. Znacznie prostsze jest uzyskanie odszkodowania z ubezpieczenia AC. Rzeczoznawca zakładu ubezpieczeń wyceni wysokość szkody i pieniądze znajdą się na Twoim rachunku bankowym, a Ty będziesz mógł naprawić swój pojazd. Istnieje też możliwość pozostawienia pojazdu w serwisie, który następnie indywidualnie rozlicza się z zakładem ubezpieczeń.

Kiedy można liczyć na odszkodowanie?

Jedną z gorszych sytuacji, która może nam się przytrafić, gdy chcemy rano wyruszyć do pracy, jest świadomość, że w nocy ukradziono nam samochód. Jednakże fakt spóźnienia się do pracy jest o wiele mniej dotkliwy od utraty wartości skradzionego pojazdu. Ubezpieczenie AC w tym przypadku pozwoliłoby na rekompensatę utraconego pojazdu i umożliwiło zakup nowego, innego samochodu. Warto zastanowić się, czy nie warto ubezpieczyć swojego samochodu i spać spokojnie, a nie martwić się, czy jadąc po zmroku nie wyskoczy nam jakaś zwierzyna, co niestety zdarza się coraz częściej. Zakłady ubezpieczeń oferują swoim Klientom szereg ubezpieczeń autocasco w różnych wariantach i w konsekwencji za różne ceny. Wszystko to pozwala Klientom na wybranie najdogodniejszej oferty, która w sposób najpełniejszy zabezpieczy ich interesy. Odpowiedz sobie na pytania, jaka jest cena Twojego spokoju i w jaki sposób jesteś w stanie go sobie zapewnić. Wybierz to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Wybierz ubezpieczenie, które spełni Twoje oczekiwania.