Porady

Poznaj możliwości Poster

Poznaj możliwości Poster

Poster to system, który w momencie powstawania tego tekstu działa już w ponad 6000 punktów na całym świecie. Są to kawiarnie, sklepy i restauracje, gdzie proces obsługi klienta stał się wygodny, szybki i całkowicie bezproblemowy.

POS jest bowiem mobilnym mechanizmem POS, czyli system wspierający sprzedać.

POS Poster to rozwiązanie bardzo proste w instalacji

Wystarczy tylko zainstalować odpowiednie oprogramowanie na swoich urządzeniach, podpiąć drukarkę do gniazdka i możliwe jest działanie. Nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na zespół techników ani na szkolenia dla pracowników. Wszystko jest intuicyjne i każdy na pewno będzie w stanie spokojnie sobie z tym poradzić.

Więcej na https://joinposter.com/pl

Dzięki systemowi Poster możliwa jest też zdalna kontrola nad wszystkim, co dzieje się w sklepie czy w kawiarni

Nie trzeba wcale być na miejscu, by pilnować spraw firmy czy po prostu analizować to, jak działa w celu uzyskania poprawy. Mobilność ma tutaj także jeszcze drugi aspekt. Poster to rozwiązanie uniwersalne, które jest w stanie działać na wszystkich nowoczesnych urządzeniach działających w oparciu o systemy Android i iOS, jeśli tylko ich możliwości techniczne na to pozwalają. Poster nie ma pod tym względem wielkich wymagań, dzięki czemu uzbrojeni w tablety kelnerzy i inni sprzedawcy mogą podejść do klienta i zaoferować mu wygodną dla niego, szybką i aktualizowaną w każdej chwili usługę.

Z Poster POS kontrola jest pełna i skuteczna, ponieważ wszystkie operacje wprowadzane przez pracowników są natychmiast uwzględniane w bazie danych, z której korzystają wszystkie urządzenia firmy. Nic nie zostanie przegapione, nic nie zostanie zapomniane, nic nie spowoduje kłopotów. Przewaga systemu Poster nad wszelkimi innymi tradycyjnymi mechanizmami obsługi klientów jest niepodważalna.

Poster to narzędzie rozwijane od dłuższego czasu. Można dzięki niemu radzić sobie w miejscach typu fastfood, jak również można przełączyć tryb na restaurację i stosować chociażby plany sali, rozdzielać rachunki pomiędzy gości przy jednym stoliku lub realizować bony na kuchnię i bar.