Informacje Sprzęt Technologie

Drukarki 3D dla wymagających

Drukarki 3D to nowoczesne urządzenia, które zrewolucjonizowały nie tylko naukę, ale również myślenie o projektowaniu. Początkowo bardzo drogie urządzenia w miarę postępu tej technologii coraz bardziej się rozpowszechniały, dzięki czemu dziś są bardziej dostępne oraz bardzo kompaktowe.

Vshaper jest jednym z liderów jeśli chodzi o wdrażanie nowoczesnych technologii w zakresie systemów CAD/CAM/CAE. Od początku celem była optymalizacja pracy tysięcy małych i średnich firm.

Efektem zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań są zaawansowane technicznie drukarki 3D Vshaper. Dzięki nim możliwe jest zmaterializowanie dowolnego pomysłu i projektu zapisanego na komputerze w formie cyfrowej lub też przedmiotu zeskanowanego przestrzennie. Vshaper to producent drukarek 3D spełniających wymagania bardzo wymagających Klientów.

Oferta Vshaper ciągle się rozwija. Obecnie firma posiada sprzęt i materiały eksploatacyjne dla osób początkujących, jak i tych, które już miały doświadczenie w drukowaniu 3D i chcą się rozwijać dalej, albo potrzebujących bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Aby drukarka mogła w pełni działać i spełniać swoje zadanie niezbędny będzie odpowiedni filament. Vshaper również oferuje wybór doskonałych materiałów eksploatacyjnych do drukarek 3D, czyli właśnie filamentów. Filamenty Filshaper wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wydrukowany projekt czy prototyp. Wśród dostępnych materiałów znajduje się filament PLA zalecany dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z drukowaniem 3D; filament ABS przeznaczony do zaawansowanych wydruków 3D; PMMA znajdujący zastosowanie przy drukowaniu elementów podświetlanych; HIPS pomyślany jako materiał do tworzenia różnego rodzaju podpór.

Vshaper nie tylko oferuje najwyższej jakości urządzenia drukujące 3D, ale również wykonuje takie wydruki na zlecenie Klientów. To bardzo prosty sposób na otrzymanie wydruku 3D, zwłaszcza jeśli nie mamy akurat chęci inwestowania pieniędzy we własną drukarkę, albo gdy potrzebujemy takich wydruków sporadycznie.